Objednávkový formulár
Tento formulár Vám umožní odoslať na našu e-mailovú adresu Vašu predbežnú objednávku. Po jej doručení Vás budeme obratom kontaktovať a informovať, či Vami uvádzaný termín je voľný a dohodneme podrobnosti Vášho pobytu. Ďakujeme.
Osobné údaje
Meno:   Mesto:
Priezvisko:   Krajina:
Adresa:   Tel.:
PSČ:   E-mail:

Informácie o pobyte
Začiatok:
Koniec:
Počet osôb dospelí
  deti do 15 rokov vek detí
Druh izby
Pobyt:
Strava:*
Vaše želania:
Rekreačný poukaz Áno
Udeľujem spoločnosti súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail, telefón, adresa, krajina a to na marketingové účely a zasielanie cielených marketingových ponúk spoločnosti VERATÍN, s.r.o., vrátane informovania o ponuke produktov a to po dobu 10 rokov. (vo vyššie uvedenom rozsahu)
Odoslaním formulára súhlasím so správou, spracovaním a evidenciou osobných údajov spoločnosťou VERATÍN, s. r. o., Jánska dolina 432, 032 03 Liptovský Ján v súlade s §13 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo, e-mail). Súhlas na spracovanie osobných údajov dávam na dobu pokiaľ bude trvať účel spracovania osobných údajov. Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle §28 zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, a to je, že svoj súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé. Objednávka bola uskutočnená prostredníctvom www.horecliptov.sk